به سایت سازمان صنعت،معدن و نحارت استان خراسان جنوبی خوش آمدید.آدرس پستی : بیرجند خیابان شهید مطهری جنب مؤسسه مالی و اعتباری مهر - تلفن گویا 32227444-5 و32211109 دورنگار: 32227447 ایمیل: This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it - سال دولت,ملت همدلی وهمزبانی گرامی باد - سامانه ارتباطی 124 سازمان صنعت،معدن و نحارت خراسان جنوبی در تمامی ساعت شبانه روز آماده دریافت شکایات شما همشهریان عزیز می باشد - همشهریان محترم می توانند از طریق سامانه پیام کوتاه سازمان صنعت،معدن و تجارت به شماره 30007654323312 نظرات، ‌پیشنهادات و انتقادات خود را به اطلاع مسئولین سازمان برسانند - ارباب رجوع محترم با تکمیل فرم نظر سنجی ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید - همشهریان گرامی دریافت فاکتور از فروشنده حق شماست برای اطمبنان از صحت خرید با معامله و جلوگیری از تضییع حقوق خود در مقابل خرید کالا یا خدمت درخواست فاکتور نمایید - شعار ما در وزارت صنعت،معدن و نحارت: شناسایی و جلوگیری از ورود کالاهای بی کیفیت، حمایت از تولید داخل ، توسعه صادرات ‌، صادرات پایدار محور توسعه

 
 
 

ترجمه چند زبانه سایت

 

 

 

 

فهرست صفحات

صفحات کاربری

 
 
پیشرفت فیزیکی بیش از 90 درصدی کارخانه سیمان باقران
03 اسفند 1394 ساعت 09:15

رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت خراسان جنوبی به همراه مسئول صنعت،معدن وتجارت شهرستان و رئیس اداره صنایع فلزی استان طی بازدید از پروژه سیمان باقران از پیشرفت فیزیکی بیش از 90درصدی این پروژه تا پایان دیماه سالجاری خبر داد.

Image

 

 

مهندس داود شهرکی در بازدید از این پروژه با بیان اینکه در سالجاری به میزان 345 میلیارد ریال برای تکمیل ،تجهیز وراه اندازی این پروژه تخصیص داده شده افزود پیشرفت فیزیکی آن در حال حاضر مطلوب است و با این وجود تسریع در تکمیل طرح توسط مجریان تاکید گردید.

شهرکی افزود این کارخانه یکی از بزرگترین واحد های تولیدی در دست احداث است که با توجه به نزدیکی به کشور افغانستان می‌تواند بعنوان قطب فعالیت اقتصادی در توسعه شهرستان واستان مطرح و به‌ عنوان نزدیک‌ترین کارخانه سیمان به کشور افغانستان نیاز های این کشور را برآورده و از ظرفیتهای صادرات به این کشور بهره مند گردد.

شهرکی ظرفیت تولید این کارخانه را براساس مجوز صادر شده روزانه سه هزار و 300 تن سیمان ذکرکرد و گفت: با بهره برداری کامل از این پروژه بستر فعالیت اقتصادی واشتغال خوبی در منطقه درمیان فراهم خواهد شد.

شهرکی با اشاره به برگزاری جلسه بررسی مسایل و مشکلات این کارخانه که با حضور معاون طرح و برنامه ریزی وزارت صنعت، مجریان طرح و نمایندگان بانک عامل در تهران ،اجرای کامل طرح را منوط به تأمین باقیمانده منابع مالی مورد نیاز توسط بانک عامل ومجریان طرح دانست.

وی افزود: در صورت تأمین سهم بخش خصوصی، بانک عامل نیز به تأمین و تخصیص سهم مشارکت خود متعهد بوده و انجام این پروژه منوط به اجرای تعهدات مجریان طرح و بانک عامل است.

وی از مجریان طرح خواست تعهدات خود در انجام پروژه را عملی کنند تا هرچه زودتر شاهد افتتاح ورونق اقتصادی منطقه باشیم.

وی در پایان افزود در حال حاضر پیمانکاران بخش های مختلف بالغ بر150 نفر در مراحل ساخت واحداث کارخانه مشغول به کار می باشند.

قابل ذکر است کارخانه سیمان باقران در 34 کیلومتری شهر اسدیه مرکز شهرستان مرزی درمیان و جاده مرزی میل 73 درنزدیکی مرز افغانستان دست احداث است.

 
< بعد   قبل >
 
 
 

سالروز تولد فرخنده و با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) فرصت گرانبهایی است تا ضمن تقدیر از مقام بلند زن، صمیمانه ترین تبریکات خود را به زنان و مادران فداکار ایران اسلامی به ویژه همکاران گرانقدرم وکلیه فعالان عرصه صنعت،معدن وتجارت استان عرض نمایم و از خداوند منان برای تمامی خواهران و مادران این مرز و بوم توفیقات روز افزون را در عرصه کار و تلاش و پرورش نسلهای توانمند و فرهیخته مسألت دارم.

داود شهرکی - رئیس سازمان

 

 
 
 

مناسبت ها

 

نظر سنجی

نظرشما درمورد سایت سازمان صنعت معدن وتجارت استان چیست
 

ورود به سایت


دریافت رمز عبور
عضویت در سایت
 
 
آدرس : خراسان جنوبی - بیرجند - میدان طالقانی ابتدای خیابان مطهری - سازمان صنعت،معدن و تجارت استان خراسان جنوبی
Email : This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it تلفن :6-0563222744 فکس :05632227447