به سایت سازمان صنعت،معدن و نحارت استان خراسان جنوبی خوش آمدید.آدرس پستی : بیرجند خیابان شهید مطهری جنب مؤسسه مالی و اعتباری مهر - تلفن گویا 32227444-5 و32211109 دورنگار: 32227447 ایمیل: This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it - سال اقتصاد وفرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی گرامی باد - سامانه ارتباطی 124 سازمان صنعت،معدن و نحارت خراسان جنوبی در تمامی ساعت شبانه روز آماده دریافت شکایات شما همشهریان عزیز می باشد - همشهریان محترم می توانند از طریق سامانه پیام کوتاه سازمان صنعت،معدن و تجارت به شماره 30007654323312 نظرات، ‌پیشنهادات و انتقادات خود را به اطلاع مسئولین سازمان برسانند - ارباب رجوع محترم با تکمیل فرم نظر سنجی ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید - همشهریان گرامی دریافت فاکتور از فروشنده حق شماست برای اطمبنان از صحت خرید با معامله و جلوگیری از تضییع حقوق خود در مقابل خرید کالا یا خدمت درخواست فاکتور نمایید - شعار ما در وزارت صنعت،معدن و نحارت: شناسایی و جلوگیری از ورود کالاهای بی کیفیت، حمایت از تولید داخل ، توسعه صادرات ‌، صادرات پایدار محور توسعه

 
 
 

ترجمه چند زبانه سایت

 

فهرست صفحات

آخرين اخبار استان

اخبار جديد
اخبار جديد

گزارش تصویری بازدید معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری از بیمارستان های ولی عصر(عج) وامام رضا(ع) در سالروز میلاد حضرت زینب...

گزارش تصویری بازدید معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی ...

سخنراني دكتر روحاني در همايش اقتصاد مقاوتي در روابط منطقه اي با تأكيد بر نقش سفرا و استانداران...

سخنراني دكتر روحاني در همايش اقتصاد مقاوتي در روابط ...

استاندار: درخواست کاهش ۱۰ درصدی نرخ سود تسهیلات صندوق توسعه ملي در دستور كار قرار دارد استاندارخراسان جنوبي با اشاره به پيشنهاد...

درخواست کاهش ۱۰ درصدی نرخ سود تسهیلات صندوق توسعه ...

نشست استانداران منطقه 5 کشور به ميزباني يزد برگزار شد نشست استانداران منطقه 5 کشور به ميزباني استانداري یزد پنج شنبه...

نشست استانداران منطقه 5 کشور به ميزباني يزد برگزار شد

گزارش تصویری نشست استانداران منطقه 5 کشوردر استان یزد(استانهای خراسان شمالی- رضوی- جنوبی،سیستان و بلوچستان،کرمان ویزد)

گزارش تصویری نشست استانداران منطقه 5 کشوردر استان ...

آمار


بازديد سال 1388 : 12294
بازديد سال 1389 : 110111
بازديد سال 1390 : 191615
بازديد سال 1391 : 179441
بازديد سال 1392 : 238147
بازديد ماه گذشته : 25675
بازديد هفته گذشته : 4266
بازديد روز گذشته : 435
بازديد سال جاري : 244550
بازديد ماه جاري : 4619
بازديد هفته جاري : 3993
بازديد امروز : 283
آمار از تاريخ:1388/8/16

هواشناسي

بيرجند
14°C
بيرجند 14°C | مشهد 13°C | زاهدان 18°C
 
 

 
♦♦♦صدوركارت مبادلات مرزي ♦♦♦ صدور جواز تاسیس
♦♦♦ اجـراي طرح ‌هاي تحقيقاتي ♦♦♦ کالک ونقشه معادن
 

سایر خدمات

 
ملاقات عمومی ریاست سازمان صنعت،معدن وتجارت استان در شهرستان طبس

article thumbnailدر راستای رسیدگی به مشکلات شهروندان شهرستان طبس، رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان جناب آقای دکتر سید نعمت اله حقیقی به منظور پاسخگویی به سوالات و درخواست های مردمی در حوزه صنعت،معدن وتجارت و رفع مشکلات آنان دوشنبه هفته آینده11/12/93به شهرستان طبس سفر میکند.
ادامه مطلب >>

پايان زمستان فولاد بيرجند

article thumbnailقرار بود پروژه کارخانه فولاد بيرجند 18 ماهه به بهره برداري برسد. ماه ها از اعلام آخرين وعده براي افتتاح اين پروژه مي گذرد اما هنوز اجراي پروژه آغاز نشده است.
ادامه مطلب >>

نرخ سود تسهیلات صندوق توسعه ملی برای خراسان جنوبی کاهش می‌یابد

article thumbnailاستاندارخراسان جنوبی با اشاره به پیشنهاد استان مبنی بر کاهش ۸ تا ۱۰ درصدی نرخ سود تسهیلات اعطایی به سرمایه گذاران استان از محل صندوق توسعه ملی، گفت: رئیس جمهوری به صندوق توسعه ملی دستور بررسی و تصمیم گیری برای این درخواست را صادر کرد.
ادامه مطلب >>

بیش از ۶۵ هزار بازرسی از واحدهای تولیدی و خدماتی خراسان جنوبی انجام شد

article thumbnailرییس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در ۱۱ ماه امسال تعداد ۶۵ هزار و ۲۴۷ بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی استان انجام شده است.  
ادامه مطلب >>

گمرک و نمایشگاه دائمی فرش در استان راه اندازی می شود

article thumbnailفرش دستباف خراسان جنوبی از شاخص ترین برندهای فرش دنیاست ومسئولان در راستای رونق این هنر ۷۰۰ ساله پیگیر راه اندازی گمرک تخصصی ونمایشگاه دائمی فرش در این استان شدند که نویدی برای رونق آن است.
ادامه مطلب >>

سیاست های سرمایه گذاری خراسان جنوبی چشم انتظار طرح آمایش

article thumbnailمسئولان خراسان جنوبی بارها و بارها بر این موضوع تاکید کرده اند که «باید مشخص شود که چه نوع سرمایه گذاری متناسب نیاز و اقلیم استان است؟» و این مهم تنها در گرو تدوین طرح آمایش سرزمین است که توسط دانشگاه بیرجند درحال انجام است. طرحی که از مهرماه ۹۲ آغاز شد و قرار بود در مدت...
ادامه مطلب >>

نمایشگاه بهاراز فردا درقاین برپا می شود

article thumbnailرئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قاین از افتتاح نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا با بیش از50غرفه به مدت 7 روز در قاین خبر داد.
ادامه مطلب >>

قیمت میوه تنظیم بازار عید بصورت دقیق کارشناسی شود.

article thumbnailرییس اداره بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در مورد تعیین قیمت میوه عید در قالب تنظیم بازار بهتر است کمیته‌ای تشکیل شود و به صورت کارشناسانه قیمت‌گذاری صورت گیرد.
ادامه مطلب >>

30 درصد از میوه قابل عرضه عید در قالب تنظیم بازار ذخیره‌سازی شود

article thumbnail      رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: برای در دست گرفتن نبض بازار و کنترل آن باید هرسال حداقل 30 درصد از میوه قابل عرضه در بازار ویژه عید و در قالب تنظیم بازار ذخیره‌سازی شود.
ادامه مطلب >>

منتخبين مرحله مقدماتي نهمین المپياد فرش استان مشخص شدند.

article thumbnailمعاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت استان گفت: منتخبين مرحله مقدماتي نهمین المپياد فرش استان دو بخش دانش آموزي و دانشجويي مشخص شدند
ادامه مطلب >>

371 معدن فعال در سطح استان وجود دارد

article thumbnailرئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت371 معدن فعال در سطح استان وجود دارد که پیش‌بینی می‌‌شود تا پایان سال 8 میلیون تن ماده معدنی از این معادن برداشت شود.
ادامه مطلب >>

دیدار صمیمی رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت با مخترعان ومبتکران کشور

article thumbnailدیدار صمیمی رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت با خانم سپهرمدیر کانون مخترعان ومبتکران ایران ،مهندس امانپور، مشاور وزیر نفت وجمعی از مبتکران ومخترعان کشور ومدیران چند واحد تولیدی، رییس شرکت شهرک ها واتاق بازرگانی صنایع معادن وکشاورزی برگزار شد.
ادامه مطلب >>

برگزاری کارگاه آموزشی مالیات بر ارزش افزوده در سازمان

article thumbnailکارگاه آموزشی 8 ساعته مالیات بر ارزش افزوده با هدف آشنایی با مبانی و اصول قانون مالیات و همچنین نحوه تسلیم اظهارنامه و پرداخت عوارض مالیاتی برای کارکنان سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی برگزار شد.
ادامه مطلب >>

تهیه طرح آمایش توسعه صنعت و معدن خراسان جنوبی تا پایان امسال

article thumbnailرییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با بیان اینکه ۱۰ درصد مساحت کشور در خراسان جنوبی وجود دارد، گفت: همچنین ۱۰ درصد مواد معدنی منحصر به فرد در خراسان جنوبی وجود دارد که باید در راستای سرمایه‌گذاری و اشتغال در این بخش برنامه‌ریزی درستی در استان انجام شود.
ادامه مطلب >>

زیرساخت توسعه صنعتی در خراسان جنوبی فراهم نیست.

article thumbnailرییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در خراسان جنوبی زیرساخت‌ها برای توسعه صنعتی فراهم نیست، گفت: یک از محورهای توسعه، راه‌های مواصلاتی است که در این زمینه وضعیت خراسان جنوبی بسیار نامطلوب بوده و این موضوع در کنار نداشتن سرمایه سبب عدم توسعه...
ادامه مطلب >>

مرحله مقدماتی نهمین المپیاد علمی فرش دستباف ایران در خراسان جنوبی برگزار شد.

article thumbnailمرحله مقدماتی نهمین المپياد علمي فرش دستباف ایران در خراسان جنوبی  صبح امروز به منظور رقابت و سنجش سطح دانش و مهارت هنرمندان عرصه هنر‌ ـ صنعت فرش و به جهت راهیابی شرکت کنندگان استان به مرحله نهایی این المپیاد در دو سطح دانش آموزي و دانشجویی بصورت کتبی و عملی برگزار شد.
ادامه مطلب >>

صدور594 جواز تاسیس صنعتی در خراسان جنوبی

article thumbnailرییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: تاکنون ۵۹۴ جواز تاسیس صنعتی در خراسان جنوبی صادر شده است.
ادامه مطلب >>

استراتژی خراسان جنوبی برای توسعه

article thumbnail با توجه به اینکه استان خراسان جنوبی فاصله زیادی با محل تامین مواد اولیه و مصرف محصولات دارد، بنابراین بهترین مشوق صنعتی برای سرمایه‌گذاری در استان، ایجاد واحدهای صنعتی مبتنی بر ظرفیت‌های استان بوده و استراتژی کوتاه‌مدت توسعه صنعتی ما در خراسان جنوبی، ایجاد صنایع...
ادامه مطلب >>

چانه زنی افغانستانی‌ها در بازارچه مرزی

article thumbnail بازارچه‌های مرزی موجود در ۴۰۰ کیلومتر مرز مشترک ایران و افغانستان، این روزها دستخوش بهانه جویی‌های طرف افغانی شده است؛  
ادامه مطلب >>

حضور کارکنان سازمان صنعت،معدن وتجارت در راهپیمایی 22 بهمن

article thumbnailهمزمان با سی‌و هفتمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی معاونین و کارکنان سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی، همراه با مردم شهید پرور وقهرمان استان، با حضور هر چه باشکوهتر خود در این راهپیمایی، به ندای رهبر انقلاب لبیک گفتند و با آرمان‌های بلند امام راحل و شهدای...
ادامه مطلب >>

آرشیو اخبار
 
 
 
 

فراهم شدن فرصت خدمت در خراسان جنوبی مجالي است تا در پرتو منويات مقام معظم رهبري، سياستهاي اقتصاد مقاومتي را چراغ راه خويش قرار داده و با همكاري و همراهي بخش دولتي و خصوصي با عزم ملي و مديريت جهادي در راستاي توسعه استان گام برداريم و در اين راه با تدبير، همدلی وهمراهی صنعتگران،معدنکاران، اصناف، تجاروبازرگانان و مسئولین استان ،مكانيزمهاي مناسبي را براي استفاده از ظرفيتها وقابلیت های این بخش طراحي و تدوين کنیم ومسير خويش را با تأسي از سياستهاي دولت تدبير و اميد براي خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف این مرز وبوم، راه ارتقاءاستان را هموار،و با استعانت از خداوند قادر متعال، آغازگر فصل نويني در استان باشیم که دست يابي به اين مهم با همدلی و همفکری و تلاش بی شائبه نیروی انساني متخصص،کارآمد،خلاق،مسئوليت   ‌پذير وارتقاي مستمر دانش و مهارت‌هاي تخصصي ميسر است.

سید نعمت اله حقیقی

رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی

 

 
 
 

حاضرین در سایت

حاضرین در سایت : 2 نفر مهمان

مناسبت ها


 

نظر سنجی

نظرشما درمورد سایت سازمان صنعت معدن وتجارت استان چیست
 

ورود به سایت


دریافت رمز عبور
عضویت در سایت
 
 
آدرس : خراسان جنوبی - بیرجند - میدان طالقانی ابتدای خیابان مطهری - سازمان صنعت،معدن و تجارت استان خراسان جنوبی
Email : This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it تلفن :6-0563222744 فکس :05632227447